Zvukové a obrazové záznamy

Akustické hraní U Divišky v Brně 

Video z hraní v Baru u ledu v Hodoníně 

Hraní v Soliteru v Karlově pod Pradědem

Video z vystoupení u Kouřícího králíka v Brně 


Video z vystoupení v Queen coctail a café baru v Hodoníně

Video z vystoupení v Melodce Brno


Video z vystoupení v Hospodě Rebel v Hodoníně


Záznam z vystoupení U Divošky v BrněČlánek z břeclavského plátku o našem vězeňském počinu :)                  20. května 2019


První zahraniční koncert !

2. prosince 2018
30.12.2018, na samém sklonku tohoto roku, těsně před oslavami roku nadcházejícího, sejdeme se ve skalickém Srdiečku, a spolu s dalšími hudebními nadšenci si prosvítíme tento zimní večer ku pohodě všech přítomných. Zveme Vás na příjemné posezení, v případě zajmu si určitě zarezervujte něco k sezení přímo v restauraci - ZDE.

Srdiečko
Srdiečko


DEMO

V srpnu 2017 se nám zázračně podařilo sladit volné termíny a sejít se na několikadenním nahrávání v Hodoníně ve studiu Paradox. Kapela o nahrávku usilovala po mnoho dekád, takže všichni členové propadli velkému nadšení a vydali ze sebe hudební i jaterní maximum.
Nejenže jsme si výborně zahráli, ale taky jsme se výborně pobavili, čemuž budiž svědkem Radek Miklica, který naše výkony zaznamenal a veškeré naše výtvory parádně pospojoval a polidštil. Sami posuďte, jak se nám zadařilo, zda jsme dokázali zachytit tu správnou atmosféru písniček tak, aby byly příjemné pro ucho.

CD DEMO je k dispozici na vyžádání po kterémkoliv našem koncertu za legrační poplatek.
Jinak můžeš naslouchat blahodárným zvukům ZDE.